דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Ticker
Ticker
יעוץ אלקטרואופטי
שרותי יעוץ לבדיקת ותכנון מערכות אלקטרואופטיות מצלמות יום ולילה. השרותים נתנים לצרכני מערכות לצורך הכנת מפרטים, ליצרניות וליבואני ציוד אופטי רגיל ו IR

אבטחה וראית לילה

ציוד ראיית לילה, אבטחה וגילוי אש:
- גדר וירטואלית
- שילוב מערכות גילוי שריפות
- תוכנות שליטה מתקדמות
- שילוב גלאי רדר וחיישנים חיצוניים
- מגוון יצרניות מהמובילות בעולם

מערכות תצפית וראית לילה מבוססות על טכנולוגיית ראיה תרמית Infra Red Vision והן בעלות יכולות מגוונות ביותר לתת מענה לתצפית יום/לילה.

ישנו מגוון רחב של מצלמות ותוכנות מעקב ושליטה אשר פותחו על ידי גדולות היצרניות בעולם בתחום זה ומספקות פתרון לכל צורך הקיים.

 

תוכנות מעקב ושליטה

 

חברות FLIR ו- NGARO פיתחו תוכנות המותאמות למגוון סוגי מצלמות ומספקות תוכנות מעקב ושליטה למערכות "גדר וירטואלית" ולמערכות זיהוי שריפות בשטחים פתוחים.

 

NGARO מתמחה בפיתוח תוכנות וציוד נלווה יעודיים למערכות איתור שריפות בשטחים פתוחים; אלו תומכים במגוון מצלמות של חברת FLIR ושל יצרניות נוספות. הציוד של חברות אלו מאפשר שליטה מלאה על אזורי השליטה ברמות דיוק גבוהות במיוחד ובאמצעותו ניתן לאתר תהליכי בערה עוד בתחילתן ולעכוב אחר התפשטות הדליקות עד רמת ציון נקודות ציון מדויקות במרחב של מוקדי האש.

 

מצלמות יום / לילה

 

מצלמות משולבות  CCD לראיית יום ומצלמות IR Vision משמשות למגוון רחב של יישומי אבטחה. תצפית משולבת משפרת במיוחד את דיוק המידע המתקבל מהמערכת.

 

אופטיקה מתחלפת

 

מערכות תצפית משלבות מצלמות בעלות שדות אופטיים מתחלפים ובכך מאפשרות לקבל תמונה משולבת של שדה ראיה רחב בחדר הבקרה. תמונה זו מאפשרת גילוי של שינויים על גבי שטחים רחבים ומרוחקים עם תמונה הנלקחת ממצלמה עם שדה רחב צר המספקת מידע מדוייק ונקודתי של השטח המצומצם המתגלה בצילום השדה הרחב.

 

מערכות תצפית עם אופטיקה בעל יכולת שינוי שדה ראיה מדורג / רציף מאפשרת שימוש במצלמה אחת בעלת אופטיקה מתחלפת (כדוגמת אופטיקות זום הקיימות במצלמות CCD).

המצלמה מאפשרת תצפית על שדה רחב וביצוע זום אופטי (להבדיל מהזום בדגיטלי הקיים במרבית המצלמות התרמיות) וכך ניתן להתמקד באוביקט מרוחק ולקבל רמות זיהוי גדולות יותר. שימוש בטכנולוגיה זו חוסכת את הצורך בשילוב שתי מצלמות בעלות שדה ראיה שונה.

 

רזולוציות גלאי מצלמות לא מקוררות  ( Microbolometer )

 

יצרניות מצלמות ראיית הלילה מספקות ציוד עם איכות גלאים משתנים: 160x120 pix. 320x240 pix. 384x288 pix. 640x480 pix.

גלאים אלו מאפשרים לקבל רזולוציות גילוי וזיהוי משתנות עד למרחקים גדולים במיוחד, תוך שמירה על יחס עלות תועלת תואם לצרכי הלקוח.

 

עוד קיימות בשוק מצלמות מיקרובלומטריות המתוכננות לשימוש עם אופטיקה בעל זום אופטי רציף - תכונות שהיו שמורות למצלמות המקוררות עד לעת האחרונה.

 

 

מצלמות מקוררות

 

למצלמות המקוררות בעלות מערכת מקוררת בחוג סגור יש יתרונות בשל רגישויותיהן ובשל האופטיקות המתקדמות שלהן ובאמצעותן ניתן לתצפת ולזהות שריפות במרחקים מעל 20 ק"מ וכן לזהות גופים סטטיים או בתנועה.

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד